O nás

Jsme projektová konzultační a inženýrská společnost se zaměřením na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména silničních a dálničních staveb, mostů a inženýrských konstrukcí. V rámci své činnosti zabezpečujeme celkovou projektovou přípravu staveb od studie až po realizaci, včetně inženýrské činnosti, konzultační činnost při přípravě staveb a provádění technických dozorů při realizaci staveb. Naše společnost zaměstnává autorizované odborníky s dlouholetou praxí v projektové a inženýrské činnosti s odbornou způsobilostí.

  • Dopravní stavby
  • Mosty a inženýrské konstrukce
  • Koordinátor BOZP

Strategie společnosti směřuje k poskytování kvalitních komplexních služeb na základě odborné úrovně, zkušenosti a osobní odpovědnosti zaměstnanců. Komunikativní a vstřícný přístupem je základní cíl naší společnosti. Spokojený zákazník přináší dobré jméno společnosti a to zpětně přivádí nové zákazníky.

V roce 2024 jsme využili Záruční program ELEKTROMOBILITA pomáhájící s obnovou a modernizací vozového parku na nákup elektromobilu s nabíječkou do firemní vozové flotily.

Pořízení vozu znamenalo pro firmu krok kupředu k CO2 neutralitě, snížení nákladů na provoz a implementaci moderních technologií při běžném provozu kanceláře.